Size en yakın QNB FİNANSBANK ATM noktaları için tıklayınız.   

     Türkiye'nin her yerinde yaygın olan QNB Finansbank ATM'lerinden ödemelerinizi 7/24 güvenle gerçekleştirebilirsiniz. HİÇ BİR EKSTRA MASRAF ÖDEMEDEN!

   Değerli Müşterimiz, İnternet fatura ödemelerinizi QNB FİNANSBANK ATM'lerinden KARTSIZ İŞLEMLER menüsünden Hesaba para yatırma →TL Yatırma → Başkasının hesabına para yatırma menüsünden 67033939 nolu hesap numaramızı tuşlayarak , İNTERNET HAT SAHİBİNİN T.C. bilgisi girilerek, aidat yada para transferi seçeneği  ile komisyonsuz bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Not:ATM para üstü vermemektedir.Ücretinizi bozuk para olarak yatırmanızı tavsiye ederiz. Fazla yapılan fatura ödemeleri bir sonraki fatura dönemine yansıtılmaktadır.

BANKA

QNB FİNANS BANK

HESAP ADI

Netplus Telekomünikasyon

HESAP NO

67033939


İNTERNET BANKACILIĞI YADA MOBİL BANKACILIKTAN EFT/Havale yapacak müşteriler dekont açıklama kısmına mutlaka İNTERNET HAT SAHİBİ Ad Soyad , TC. kimlik numarası veya Sms olarak almış olduğunuz kullanıcı kodunuz mutlaka belirtilmelidir.

Yapılan Havale ve EFT işlemleri 3(üç) iş günü sonra dikkate alınacaktır.


BANKA

QNB FİNANSBANK

ALICI

Netplus Telekomünikasyon

İBAN

TR 9000 111 000 000 000 670 339 39

BORÇTAN DOLAYI KAPAMANIZ VARSA KISA SÜRECE AÇILMASI ÖDEME FİŞİ YADA DEKONTUNUZU 05550559595 WHATSAPP NUMARAMIZA PAYLAŞMANIZ GEREKMEKTEDİR.